MEZINÁRODNÍ DISTRIBUČNÍ SPOLEČNOST

Klassner, KLASSNER

mockup
Naše firma

Klassner

Vítejte ve KLASSNER s.r.o.

Dovolte nám se představit, společnost KLASSNER s.r.o. byla založena v roce 2009. Jedná se o mezinárodní IT společnost se sídlem v Praze, Česká republika. Náš vysoce profesionální management působí v IT průmyslu více než deset let.

Jako mezinárodní IT distribuční společnost se specializujeme na velkoobchodní prodej s telefony, tablety, SSD, pevné disky, paměťové karty, procesory, kamery, televizory a další IT produkty. Hlavním klíčem k našemu úspěchu je dlouholetá zkušenost s budováním silných a ziskových vztahů se všemi našimi parnery po celém světě.

Tím, že jsme flexibilní a neustálé reagujeme na změny trhu, nabízíme výjimečný servis, rychlé dodání a nejlepší ceny. Naším cílem je zůstat nadále konkurenceschopnou a profitující společností.

Náš manažerský tým a zaměstnanci jsou zaměřeni na řízení společnosti směrem k lepšímu výkonu, konzistenci a vysokou spokojenost zákazníka. Pokud hledáte konstruktivní obchodní vztahy, rádi zpracujeme Vaše obchodní informace a najdeme Vám ideálního obchodního partnera. Těšíme se na oboustranně výhodnou spolupráci!

Seznamte se s našími výhody

Finančně vlastní účinnost s pevným kapitálovým základem

Přímý kontakt s producenty, oficiálními distributory a operátory

Vysoká úroveň služeb zákazníkům, Inovační kvalitní výrobky

Logističtí partneři v Evropě, včetně spolupráce s hlavními dopravními společnostmi ve světě (DHL, FedEx, UPS)

Naše značky

KLASSNER poskytuje doručování služeb a to zejména prvotřídní kvality v podobě nových mobilních telefonů, IT zboží včetně laptopů, pamětových karet, IT komponentů, televizí, tabletů, fotoaparátů, herních konzolí a sluchátek


mockup

Chcete se připojit do našeho týmu?

KLASSNER hledá nové zaměstnance:

motivované, aktivní,cílevědomé jednotlivci jsou vítáni se přidat k naším odborníkům. V případě zájmu prosíme uchazeče o zaslání svého životopisu a motivačního dopisu na uvedenou e-mailovou adresu info@klassner.cz

Kontaktní formulář

Zůstat v kontaktu

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Při ověřování formuláře došlo k potížím, prosím o znovukontrolu formuláře!
mockup

Kontakt KLASSNER

Nekázanka 880/11, 110 00 Praha, Česká republika

IČO: 28983033 DIČ: CZ28983033

Email: info@klassner.cz

Tel.: + 420 775 701 227